90 ti denní přeměna

 Program 90 denní transformace zahrnuje

 • Vstupní konzultace- zjištění cíle a motivace klienta
 • Vstupní a výstupní měření InBody
 • 30 osobních tréninků
 • Diagnostika pohybového aparátu
 • Online tréninkové plány
 • Nastavení cíle a sportovní výzvy, o které jste třeba snili celý svůj život a my Vám pomůžeme si to splnit
 • Analýza dosavadních stravovacích návyků
 • Vypracování individuálního výživového plánu
 • Nákup potravin Vás navede na výběr správných potravin s ohledem na Váš cíl
 • Výživový coaching - 24/7 servis, kdy klient zasílá fotografie všech jídel prostřednictvím viber/whatsapp s následnou zpětnou vazbou a s cílem klienta naučit a porozumět zdravému životnímu stylu
 • Vyhodnocení Vaší přeměny


  Jedná se o nejkomplexnější program, který Vám můžu nabídnout. Program zahrnuje 90 dní plné každodenní koncentrace na klienta. S klientem se nejdříve sejdeme na osobní schůzce, kde se s ním blíže seznámíme, ujasníme si jeho cíl a co ho motivuje k tomuto programu. 

Následně klienta požádám o vypracování harmonogramu jeho běžného dne, rozpis jeho tréninkového či sportovního vytížení a stravovacích návyků (co a kolik toho sní, jak často se stravuje, jestli má alergie či intolerance na některé druhy potravin, co má a nemá rád za jídla nebo potraviny či nebere léky, které by mohly mít s něčím případné kontraindikace).      

Rád pomůžu klientovi najít i sportovní výzvu mimo rámec jeho běžných aktivit jako např. co si přál umět jako dítě nebo co si přeje uskutečnit teď, ať už se jedná o přípravu na první maraton, spartan race, první fitness závody, lezení po stěnách, vyšplhat na laně, udělat první přítah na hrazdě a jiné. 

  Poté klienta objednám na měření na přístroji inbody, na základě kterého získám např. podrobné informace o složení těla, rozložení svalové hmoty, informace o podkožním a viscelárním tuku či bazálním metabolismu apod. Podrobnější informace se můžete dozvědět na webu www.inbody.cz. 

  Poté se s klientem sejdu na další osobní schůzce, kde analyzujeme všechny zaslané informace, rozebereme dopodrobna historii jeho sportovních a tréninkových aktivit, historii stravovacích návyků, případně diet, které klient už zkusil. Následně klienta uvedu lehce do základů makro a mikro výživy a zajdeme s nim na nákup potravin, kde mu pomůžu vybrat správné potraviny s ohledem na jeho cíl a naučíme ho se zorientovat v etiketách (složení a nutriční hodnoty) jednotlivých potravin. Zeptám se také na jeho zdravotní stav, ať už se jedná o pohybové omezení, bolesti kloubů, vysoký krevní tlak a jiné. 

  Od této chvíle jsem s klientem v kontaktu 24 hodin, 7 dní v týdnu prostřednictvím viberu nebo whatsappu. 

        S klientem se během programu setkávám 2-3x týdně na tréninku. S ohledem na jeho cíl mu vytvořím tréninkový plán pro zbytek každého týdne. Klient zasílá fotografie všech jídel, co za den sní s naší naslédnou zpětnou vazbou. Klienta interaktivně vzdělávám v dané problematice, zasílám mu různé tipy na jídla či novinky v oblasti výživy. Pomáhám s výběrem jídla v restauraci, kdy nám klient zasílá menu či odkaz na danou restauraci. Klienta učíme reagovat na každodenní situace, kdy nelze plán přesně následovat ať už z důvodu pracovního, sportovního nebo psychického vytížení. 

  Na závěr celého programu klient absolvuje výstupní inbody měření a poté s klientem zrekapitulujeme dosažené cíle a pokroky.
 

E-SHOP