Kdo jsem a proč se zabývám cvičením

Osobní trenér Ladislav Suchanek
Osobní trenér Ladislav Suchanek

Jmenuji se Ladislav Suchánek a s formováním postavy, zvyšování fyzické kondice a vším, co s tím souvisí se zabývám již téměř 20 let. Za tu dobu jsem prošel mnoha jak silovými a objemovými částmi tréninku, tak i těmi, které byly zaměřeny na redukci váhy a vyrýsování postavy.

Ač se dnes, myslím, mohu nazvat zkušeným cvičencem a jsem držitelem oficálních osvědčení z kurzů akreditovaných Ministerstvem mládeže, školství a tělovýchovy, tak jsem nikdy nezapoměl na své začátky. Pochopitelně jsem se ani já v počátcích nebyl schopen vyvarovat mnoha chyb, a to často v důsledku poslouchání různých "zaručených rad" z internetu, a tak byly moje prvotní kroky jen velmi pozvolné. Dodnes se divím, že jsem se tehdy nezranil a ještě víc, že mě i přes počátneční mizivé výsledky neopustil elán, který Vám dnes mohu předat.

V důsledku těchto mých zkušeností si uvědomuji, jak je důležité, zejména v začátcích, mít k dispozici zkušeného parťáka, který Vám řekne, co, jak a kdy dělat a který Vám bude oporou ve chvílích, kdy možná budete mít chuť se na celé cvičení vykašlat a dál pohodlně nabírat zbytečná kila na svém oblíbeném gauči. Nemusíte mít ale strach, nikdy Vás v tom nenechám samotné a budu se spolu s Vámi radovat z výsledků, kterých společně dosáhneme... 


ČLÁNKY

Hydratace neboli zavodnění organismu je ta nejpodstatnější věc, kterou by měli vytrvalci v oblasti výživy řešit. Na nedostatek tekutin během sportu totiž nelze natrénovat a už malý pokles množství vody v těle může mít vliv na sportovní výkon.

Bře 27

REGENERACE

Věnujte se regeneraci po sportu - vyplatí se!

Naše výživové programy vám mohou pomoci přepracovat váš životní styl a dosáhnout výsledků mnohem rychleji než samotný trénink.


FOTOGALERIE