PROČ PRÁVĚ JÁ?Jak jsem již nastínil - největších chyb jsem ve svých fitness začátcích dopouštěl v důsledku praktikování různých "zaručených postupů", které mi poskytli "zkušenější" cvičenci, nebo které byly volně k dohledání na internetu, kde ale, bohužel, může publikovat naprosto kdokoliv a to bez ohledu na jeho skutečné znalosti a zkušenosti. Díky svým vlastním zážitkům z tohoto období vím, jak moc by mi tehdy pomohlo a kolik času, peněz a problémů ušetřilo, kdybych se mohl obrátit na někoho, kdo skutečně ví co a jak, tedy na někoho, kdo již má své know-how.

Dnes mám své mnoha lety osvědčené know-how, které Vám rád předám a Vy tak již, na své cestě k vytoužené postavě, nebudete ztrácet drahocený čas hledáním správného směru v labyrintu různých mýtů a polopravd.


V dnešní době slova o individuálním přístupu možná zní jako klišé. Já jsem však naprosto přesvědčen, že každý člověk je originál, a to jak po fyzické, tak i po psychické stránce a každý má, samozřejmě, úplně jiné časové a finanční možnosti. Ať už si budete chtít společně zacvičit, požádáte o sestavení tréninkového plánu, nebo budete mít zájem o výživový plán, vždy k Vám budu přistupovat individuálně a s ohledem na Vaše možnosti. Veškerou svou činnost se snažím koncipovat tak, aby nejen vedla k Vašemu cíli, ale také, aby Vás bavila, nebyla finančně nedosažitelná a samozřejmě, aby nadmíru neukrajovala z času, který chcete věnovat své rodině, práci, nebo ostatním koníčkům


Jste rozhodnuti změnit svou postavu, ale stále se bojíte udělat ten první krok a přijít do fitness centra, protože máte obavy, že je to místo plné lidí s dokonalou postavou, kteří by se Vám okamžitě vysmáli, jakmile byste vkročili do tělocvičny? Můžete být naprosto klidní. Nic není vzdálenějšího od pravdy než tento názor. Trénuji v menším, avšak dobře vybaveném gymu na Praze 6 s rodinnou atmosférou,a tak Vám mohu garantovat, že se Vám bude cvičit skutečně komfortně. Tím, kdo proto bude z tréninku odcházet s úsměvem na tváři, tak budete Vy a doufám, že Vaší dobré náladě pomohu i já svým nejen profesionálním, ale zároveň i lidským, přátelským a naprosto pohodovým přístupem.

ČLÁNKY

Hydratace neboli zavodnění organismu je ta nejpodstatnější věc, kterou by měli vytrvalci v oblasti výživy řešit. Na nedostatek tekutin během sportu totiž nelze natrénovat a už malý pokles množství vody v těle může mít vliv na sportovní výkon.

Bře 27

REGENERACE

Věnujte se regeneraci po sportu - vyplatí se!